Podziękowanie

Szanowny Panie Dyrektorze DPS,                                            29 X 2020

 

Szanowni Lekarze, Szanowne Panie pielęgniarki, oraz wszyscy pracownicy wspomagający działalność tej pięknej placówki, wraz z całym otoczeniem osób niepełnosprawnych.

W związku ze śmiercią mojej siostry Anny Filińskiej, która przez wiele, wiele lat korzystała w ramach opieki społecznej z Państwa pomocy medycznej i usługowej, której ten ośrodek był nie tylko przetrwaniem, ale był drugim domem w którym miała zapewnione bardzo dobre warunki reszty swego życia, w którym miała swój świat, przyjaciół, ulubione twarze, zaufanie i ogromną pomoc na wszystkich odcinkach jej życia.

Dzisiaj w ramach wdzięczności za ten niezwykły trud, za serce okazane od wszystkich pracowników, za pomoc w jej ostatnich chwilach życia, za umożliwianie kontaktów, dbałość ludzką i medyczną pragnę osobiście, oraz w imieniu mojej całej rodziny, bardzo gorąco podziękować wspaniałym ludziom, którzy w różny sposób przyczynili się do stałej kontroli nad jej zdrowiem i samopoczuciem.

Wiem, że jest to bardzo ciężka praca, wymagająca poświęcenia, stałego zrównoważenia, wytrwałości ,dlatego tez mam wielki ukłon, dla wszystkich zaangażowanych tam osób przez całe lata jej pobytu.

Jeszcze raz  serdecznie dziękuję za  wszystkie dekady opieki, które otrzymywała od Was wszystkich moja siostra.

Dziękujemy za piękne wiązanki kwiatów przekazane do Domu Pogrzebowego a także za przybycie do Kościoła, modlitwę i uczestniczenie w pogrzebie.

Wszystkiego dobrego całej załodze DPS na dziś i na przyszłe lata, jesteście WSPANIALI.

Nigdy tego nie ZAPOMNIMY, nie ZAPOMNIMY wartości jakie posiadacie przy tego typu pracy.

Piszemy te słowa właśnie 29 października, 2020 ,, DZIEŃ URODZIN  ANI ” niestety odeszła kilka dni przed ukończeniem 59 lat.

Z wyrazami głębokiego szacunku dziękuje;

Stella Wojtkowska z rodziną

Ps. Proszę udostępnić, tak, aby wszystkie osoby mogły zobaczyć, lub przeczytać nasz przekaz.